O nás

Společnost ITM Group s.r.o. začala fungovat v Anglii a Itálii již před 20 lety. Česká pobočka byla otevřena v Praze v roce 2008. Naše společnost se zabývá především managementem v turismu, hotelovým managementem a správou majetku. Za cíl si klademe poskytovat klientům komplexní služby a vyjít jim vstříc co se týče veškerých potřeb jejich podniků v oblasti turismu.

Naše služby

Hotelový management

Vezmeme si na starost management, systém kontroly výdajů, tvorbu ceníků a mnoho dalších záležitostí. Svěřte nám management svého hotelu, bude v dobrých rukách.

Hotelový management

Nábor a školení zaměstnanců

Potřebujete nabrat nové zaměstnance? My je pro vás najdeme, přijmeme a zaškolíme. Také jim poskytneme další vzdělávání v oboru a teambuildingové aktivity.

Nábor a školení zaměstnanců

Správa majetku

Mezi naše komplexní služby patří tvorba plánů k dosažení obchodních cílů, plánování dodávek zboží, zvyšování standardů kvality, analýza klientské spokojenosti atd.

Správa majetku

Praní prádla a úklid

Můžete využít i našich prádelenských služeb a možnosti zajištění úklidu hotelových pokojů a jiných venkovních a vnitřních prostor. Praní prádla pro hotely, gastro a jiné organizace poskytujeme ve spolupráci s naší sesterskou společností Biotech Professional s.r.o.

Praní prádla a úklid

Marketingové strategie

Pro úspěšný podnik je kvalitní a poutavý obsah na webové stránce a sociálních médiích nezbytný stejně jako ta správná marketingová strategie. Nechte promo a reklamu svého hotelu na nás, abyste se mohli soustředit na další důležité stránky byznysu.

Marketingové strategie

Krizový management

Prochází si váš podnik v současné době krizí? Pomůžeme vám postavit se zpátky na nohy díky dlouholetým zkušenostem našeho profesionálního týmu, jenž provede analýzu situace a následně všechna potřebná opatření.

Krizový management

Proč si vybrat právě nás?

20 let zkušeností

Naše společnost v oblasti italského a českého turismu a managementu pracuje již 20 let. Na naše vědomosti a zkušenosti se můžete vždy spolehnout.

Profesionální tým

Členové našeho týmu disponují vysokoškolským vzděláním v různých oborech (marketing, finance, právo, rozvoj byznysu atd.) a každý z nich hovoří několika jazyky.

Nepřetržitě k vašim službám

Našim klientům jsme neustále k dispozici, ať už se jedná o běžnou konzultaci nebo konzultaci v případě krize. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Ujmeme se veškerých provozních povinností

Vezmeme si na starost správný a výnosný chod vašeho ubytovacího zařízení, zatímco vy se můžete věnovat jiným záležitostem.

Naše projekty

Podívejte se na naše úspěšné projekty v oblasti krizového managementu.

Hotel Europa, Brno

převzetí managementu
vykonání krizového managementu
nábor a zaškolení zaměstnanců
zavedení nových marketingových a cenových strategií
navázání spolupráce s kulturními institucemi (Národní divadlo Brno, Festival Ibérica)

Hotel Europa, Brno

Rezidence v Tůních, Praha

převzetí managementu
vykonání krizového managementu
kompletní rekonstrukce budovy
nová obchodní strategie
reklamní a promo aktivity zaměřené na cílovou skupinu turistů
krize zažehnána

Rezidence v Tůních, Praha

Náš blog

Firmy mohou začít žádat o dotace z OP PIK na založení nebo rozvoj vlastní výzkumné infrastruktury

Agentura pro podnikání a inovace (API), zprostředkující subjekt Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), zahájila příjem žádostí o dotace v poslední výzvě programu podpory Potenciál.Pro žadatele je připravena 1 miliarda korun. Firmy mohou žádat o podporu na založení nebo rozvoj vlastních center průmyslového výzkumu, vývoje a inovací. Nově je možné získat na jeden …

Radka Telyčková: Můj osobní odhad budoucnosti hotelnictví

Ačkoliv nám dochází dech, život jde dál. Kdo se naučí žít a podnikat s virem, vyhraje. Mezi ekonomy se hovoří o celosvětové krizi, která má ale řešení na národních úrovních podle toho, jak každá země přistoupí právě ke strategii naučit se s virem žít a ekonomicky nestrádat. Jak to vypadá naučit se s virem žít a ekonomicky nestrádat v praxi? STR nám 15. 1. 2021 …

Cestovní ruch v Česku se vloni propadl na polovinu

Cestovní ruch v České republice byl v loňském roce silně zasažen pandemií Covid–19. Po slibném začátku roku přišlo zpomalení téměř na nulu, které se podařilo krátkodobě oživit v hlavní letní sezóně. 09.02.2021 / Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism (ČCCR) Příjezdový cestovní ruch se v roce 2020 propadl o téměř 75 %, domácí cestovní ruch i přes velmi silnou hlavní …